Kup teraz Speedway Liga

Info

Nowy patch do Speedway Ligi 1.429.04.2010

Firma Techland wypuściła dzisiaj patch 1.4 do gry Speedway Liga – najnowszej odsłony gry żużlowej.
Patch skutecznie uniemożliwia modyfikację osiągów motorów w trybie multiplayer.
Był on niezwykle ważny i wyczekiwany z racji tego, że cały czas trwają oficjalne mistrzostwa Polski, a ryzyko oszukiwania uniemożliwiało czerpanie pełnej satysfakcji z gry.
Osoby chcące grać w trybie multiplayer powinny jak najszybciej spatchować swoją wersję gry, dzięki czemu będą mogły grac z innymi graczami i w pełni cieszyć się symulacją czarnego sportu.

Patch zajmuje 7 MB i można go ściągnąć w dziale download

Zapisy na nowy sezon rozgrywek żużlowych online04.12.2009

Oficjalnie wspierany przez Techland portal Ligi-Żużlowe PL serdecznie zaprasza wszystkich fanów Speedway Ligi do ZAPISÓW do nowego Sezonu 2010. Już 09 stycznia 2010 rozpoczynam nowy sezon na www.ligi-zuzlowe.pl. Walka toczyć się będzie aż na pięciu frontach:


- trzy ligi Polskie (Techland Extraliga, 1 Liga i 2 Liga)

- Elite League

- Elit Serien


Ponad trzydzieści turniejów indywidualnych, a do tego dochodzi jeszcze walka w Grand Prix i Drużynowym Pucharze Świata!

Terminarz ligi jest niezwykle napięty i co tydzień rozgrywana jest jedna kolejka i minimum jedna impreza indywidualna! Tylko w kończącym się właśnie sezonie w Techland Extralidze oraz w 1 Lidze rozegrano ponad 120 spotkań ligowych! Odbyło się też 28 turniejów indywidualnych w których zmagali się zawodnicy z wszystkich klubów! Zawodnicy walczyli również w 11 turniejach Grand Prix oraz w Drużynowym Pucharze Świata.

Zwycięzcy po zakończonym sezonie otrzymują medale oraz upominki ufundowane przez firmę Techland! Ciebie też nie może zabraknąć w najlepszej lidze żużlowej On-Line! Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapisywania się na nowy sezon na www.ligi-zuzlowe.pl

Call of Juarez: Więzy Krwi

Techland dołącza do akcji charytatywnej - pomoc dla Sönke Petersena12.08.2009

W trakcie żużlowego półfinału Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów zdarzył się tragiczny wypadek, w wyniku którego sparaliżowany został młody zawodnik żużlowy, Sönke Petersen - na codzień zawodnik Lotosu Gdańsk. Zarówno fani tego sportu, jak i środowisko zareagowało na tą tragedię, oferując swą pomoc. Została zorganizowana akcja charytatywna - specjalna aukcja, z której pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację młodego Sönke Petersena.

Do akcji charytatywnej dołączył także Techland, przekazując na aukcję swoje ostatnie gry żużlowe - FIM Speedway Grand Prix 3 oraz Speedway Liga. Cena wywoławcza: 1 euro.Aukcje można znaleźć pod tym adresem:
http://myworld.ebay.de/speedwayforum-de

Osoby, dla których przeszkodą jest bariera językowa, lecz chciałyby wziąć udział w aukcji, mogą otrzymać wszelką pomoc pisząc maila na adres aukcje@speedway-forum.de .

Nowy patch 1.2.0.0. - poprawki pod kątem online26.06.2009

Właśnie pojawił się nowy patch, przekształcający grę do wersji 1.2.0.0. Niesie on ze sobą poprawki oraz usprawnienia głównie pod kątem rozgrywek online. Niespodzianką są specjalne ustawienia pod kątem zbliżającego się rozpoczęcia sezonu Speedway Liga, prowadzonego przez www.ligi-zuzlowe.pl.

Patch można pobrać na oficjalnej stronie gry www.speedwayliga.pl - w dziale DOWNLOAD.


Lista poprawek i ulepszeń:

- możliwość wyłączenia prezentacji zawodników przed wyścigami. Eliminuje to problem tzw. "niebieskiego ekranu", jaki mógł pojawić się przy prezentacji zawodników na niektórych konfiguracjach sprzętowych.

- dedykowany tryb ustawień online "Ligi żużlowe", z możliwością włączenia/wyłączenia w ustawieniach serwera możliwości jazdy na jednym kole oraz sterowania za pomocą kontrolerów analogowych.

- wyeliminowanie błędu tzw. "pomarańczowego ekranu".

- rozwiązanie problemu wyrzucania czwartego zawodnika przy wczytywaniu trasy w trybie multiplayer.
 
 
WAŻNE!
Patch można instalować na czystą grę w wersji 1.0.0.0pl. Do instalacji nie jest wymagana wcześniejsza instalacja wersji patcha 1.1.0.0Pl.
 
Patch 1.2.0.0 nie poprawia zapisanych stanów gry. Po instalacji patcha można korzystać z dotychczasowych save'ów, ale po odegraniu starego stanu gry nie będą uwzględnione poprawki, jakie wprowadza nowy patch. Z tego też względu sugerujemy, aby po instalacji patcha rozpocząć nową rozgrywkę i od nowa zapisywać stany gry.

Patch 1.1.0.0 do pobrania w dziale Download29.05.2009

Speedway Liga doczekała się patcha przekształcającego grę do wersji 1.1.0.0. Patch można pobrać w dziale DOWNLOAD, a wprowadza on m.in. następujące poprawki:

- plik wykonawczy *.exe uruchamia grę w trybie administratora, co wyklucza możliwość pojawienia się błędu dotyczącego niewłaściwego numeru serial przy ponownym wystartowaniu gry,

- optymalizacja najwyższego poziomu trudności (ma on teraz wpływ na poziom jazdy zawodników w trakcie wyścigu, a nie na wyniki losowe),

- wykluczenie błędu na terminarzu w trybie Liga, który powodował wyświetlanie tych samych herbów na wszystkich polach terminarza po zakończeniu fazy zasadniczej,

- usunięcie błędu "pomarańczowego" ekranu (kolor mógł być inny w zależności od konfiguracji komputera), który mógł pojawić się po zakończeniu fazy zasadniczej w trybie Liga,

- wykluczenie błędu blokującej się animacji wyłamywania motoru podczas wchodzenia w wiraż, jaki sporadycznie mógł pojawiać się w trybie jazdy "symulacja",

- zostały usunięte niewidzialne przeszkody w trybie multiplayer.

Forum ruszyło!07.05.2009

Właśnie zostało uruchomione forum, na którym można podyskutować na różne tematy związane z grą, jak i prawdziwym żużlem. Zapraszamy!
Strona: 1 2 Ostatnia »»