Kup teraz Speedway Liga

Info

Data premiery i preorder z koszulką!05.05.2009

Znamy już cenę oraz datę premiery Speedway Liga. Gra pojawi się na rynku w dniu 15.05.2009 r. w cenie 89,90 zł. Każdy egzemplarz gry posiada także dodatkową płytę muzyczną ze ścieżką dźwiękową, na której usłyszymy utwory pięciu zespołów, a także muzykę cenionego kompozytora związanego z grami - Pawła Błaszczaka.

Grę będzie można nabyć nie tylko w sieciach sprzedaży (Empik, Media Markt, Saturn itd.), ale także w kasach stadionów klubów żużlowych, przy okazji wyścigów.

Rusza także przedsprzedaż, dzięki której grę można zdobyć taniej, otrzymując ją w dniu premiery. Przedsprzedaż wsparta jest dodatkową promocją - pierwsze sto osób, które złoży zamówienie na www.merlin.pl oraz pierwsze sto osób zamawiąjących grę na www.msw.pl, otrzyma wraz z grą koszulkę Speedway Liga!

 Złóż preorder w Merlin.pl.

Złóż preorder w MSW.pl


Licencjonowana muzyka i nowa sesja nagraniowa05.05.2009

Speedway Liga, gra poświęcona żużlowym rozgrywkom ligowym, o której miłośnicy czarnego sportu marzyli od lat, będzie rewelacyjnie udźwiękowiona. Gra posiada licencjonowaną ścieżkę dźwiękową, dzięki czemu w trakcie zabawy usłyszymy utwory pięciu zespołów z Polski oraz Niemiec!

Ponadto, każdy egzemplarz gry będzie wzbogacony o bonusową płytę muzyczną - soundtrack, na którym znajdują się utwory kapel:

Electro Baby
Clon
Shadowmore
Psychoformalina
Percepcja

Jednak to nie tylko dzięki samym utworom muzycznym gra będzie wzorowo przedstawiała się od strony audio. Dzięki nawiązaniu współpracy z "Jaskółkami", czyli Unią Tarnów, a także słynnym żużlowcem Jackiem Rempałą, przeprowadzona została profesjonalna sesja nagraniowa. Dzięki temu motory brzmią tym razem jeszcze bardziej realistycznie i zróżnicowanie, a do tego nawet odgłos taśmy idącej w górę przy rozpoczęciu wyścigów, brzmi dokładnie tak samo, jak na stadionie!
Call of Juarez: Więzy Krwi

Oficjalna strona Speedway Liga ruszyła05.05.2009

Oficjalna strona Speedway Liga ruszyła! Odnajdziecie tutaj informacje na temat najnowszej gry żużlowej Techlandu. Zapraszamy do zapoznania się zawartością.